پیروزی مس سونگون مقابل تاسیسات در حضور کفاشیان/جدال شهروند و ملی‌حفاری برنده نداشت

By | ژوئن 29, 2017

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شانزدهمین دوره از هفته اول رقابتهای لیگ برتر فوتسال عصر امروز پنج شنبه ۸ تیرماه با ۳ دیدار برگزار شد.

 تیم مس سونگوون ورزقان در این شهر میزبان تاسیسات دریایی بود که با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع  مس سونگوون پایان یافت.  گلهای مس سونگون توسط  محمد رضا سنگ سفیدی  و فخیم که هر کدام ۱ گل به ثمر رساندند،گل تاسیسات دریای توسط مهدی جاوید به ثمر رسید.

لبنیات ارژن شیراز در این شهر پذیرای تیم مقاومت البرز بود که با تساوی ۳ بر۳ به اتمام رسید. گلهای ارژن توسط رحمانی ۱ گل ،بیضایی ۲ گل و گلهای مقاومت البرز ره انجام  ۲ گل،مسعودی ۱ گل به ثمر رساندند.

 تیم شهروند ساری میهمان شرکت ملی حفاری اهواز در این شهر بود،که این دیدار هم با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به پایان یافت. گلهای تیم حفاری را مریدی زاده و گل شهروند ساری  را امانی به ثمر رساندند.

از مهمترین اتفاقات و حواشی امروز حضور کفاشیان نائب ریس فدراسیون فوتبال و کاظم سلیمانی سرپرست دبیری کمیته فوتسال و اعضای هئیت رئیسه این کمیته در شهر ورزقان تبریز در سالن مسابقه تیمهای مس سونگوون و تاسیسات دریایی حضور داشتند.  همچنین به دلیل گرمای پیش از اندازه اهواز تماشاگران زیادی از بازی حفاری و شهروند ساری استقبال نکردند.

همچنین اولین گل مسابقات لیگ برتر امسال توسط مهدی جاوید بازیکن تاسیسات دریایی و آقای گل رقابتهای فصل به ثمر رسید.

انتهای پیام/