پیوس: رضاییان در دفاع راست بهتر است

By | سپتامبر 2, 2016

پیوس: رضاییان در دفاع راست بهتر است

باز هم بازگشت رضاییان! شما موافق این بازگشت هستید؟
بله، حضور او هیچ مشکلی برای تیم و سایر نفرات که تمرین کرده‌اند، به وجود نمی‌آورد و دیگر این به هنر برانکو بستگی دارد که چطور تیمش را آماده نگه دارد و رامین را به تیم بیفزاید. او باید روحیه ماهینی را بالا نگه دارد و در کنار ۱۱ بازیکن خوب، یک نیمکت قوی هم در اختیار داشته باشد. مسلماً وقتی بازیکن اصلی از جانب نیمکت و بازیکن ذخیره احساس خطر کند، کارایی آن تیم و آن بازیکن به بیشترین حد ممکن ارتقا خواهد یافت. در تیم‌های بزرگی مانند منچستر و رئال هم شاهد این موضوع هستیم که یک تیم خوب هم روی نیمکت دارند. پرسپولیس در سه جام به نیروهای زیادی نیاز پیدا خواهد کرد.

ترکیب خط دفاعی پرسپولیس کامل عوض شده. شما پیشنهادی برای برانکو ندارید؟
من فکر می‌کنم ماهینی باید به دفاع چپ برود و رضاییان هم در دفاع راست بازی کند. ترکیب انصاری و سیدجلال هم در دفاع میانی مثل چهار بازی قبل به کارش ادامه دهد.

ماهینی در دفاع چپ می‌تواند مانند دفاع راست خوب کار کند؟
بله، او در دفاع چپ ذوب‌آهن بهترین بود.

به نظر شما پرسپولیس می‌تواند طلسم قهرمان نشدن در لیگ برتر را بشکند؟
بله، امسال برانکو تیمی رؤیایی را در اختیار دارد و در واقع هر بازیکنی را که خواسته، باشگاه برای او جذب کرده است. اگر قهرمان نشوند، برانکو باید جواب بدهد.

در آسیا چطور؛ باید از برانکو توقع قهرمانی داشت؟
پرسپولیس با بضاعت فعلی‌اش باید از گروهش صعود کند و در مراحل بعدی هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

در خصوص بازی پرسپولیس مقابل تراکتور چه صحبتی دارید؟
در ابتدا می‌خواهم از تصمیم سازمان لیگ انتقاد کنم که چطور قرار است بازی تراکتور و پرسپولیس را در زمین کوچک و اختصاصی تراکتور برگزار کنند؟ ورزشگاهی که به هیچ‌وجه نمی‌تواند میزبان خوبی برای دو تیم پرطرفدار باشد و به هیچ وجه امنیت کافی ندارد. بعد هم تراکتور در این فصل تیم خوبی دارد و مدعی است. پرسپولیس کار سختی را در تبریز پیش رو دارد اما سرخپوشان نباید ۳ امتیاز بازی با تراکتور را فدای دربی پایتخت کنند چون هر بازی فقط ۳ امتیاز خاص خودش را دارد.