کاروان «منا» از مقابل جایگاه رژه رفت/ عشرت کردستانی با لباس احرام پرچمدار کاروان ایران

By | سپتامبر 7, 2016

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، مراسم افتتاحیه پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی در ورزشگاه ماراکانا آغاز شد که کاروان‌های ورزشی کشورهای مختلف از مقابل جایگاه مخصوص عبور کردند. در این بین کاروان ورزشی ایران با نام «منا» و با پرچمداری عشرت کردستانی از مقابل جایگاه عبور کرد.

عشرت کردستانی بانوی پرچمدار ایران در این مراسم با توجه به نام کاروان کشورمان و متناسب با ایام حج تمتع با لباس احرام پرچم کشورمان را حمل می کرد و به شدت مورد توجه عکاسان و دوربین های تلویزیونی حاضر در ورزشگاه قرار گرفت و تماشاگران به شدت او را تشویق کردند.

بعد از رژه هر کاروان قسمتی از پازل کشورها کامل می شد. روی یک طرف پازل نام کشور و روی طرف دیگر آن تصویر تعدادی از ورزشکاران آن کشور درج شده بود.

ورزشکاران ایران در هنگام رژه برای تماشاگران دست تکان می‌دادند و برخی دیگر نیز مشغول عکس‌برداری و فیلم برداری از این لحظات بودند تا به یادگار نگه دارند.

حضور سیامند رحمان قوی ترین مرد معلول جهان و مرتضی مهرزاد بازیکن بلند قامت والیبال نشسته کشورمان بیش از هر چیزی مورد توجه قرار گرفته بود و تصاویشان بارها توسط دوربین های تلویزیونی پخش شد.

مراسم افتتاحیه و رژه کاروان ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/1CZGEW