کولاکوویچ: عملکرد جوانان تیم در بازی دوم برابر اسلوونی بهتر بود

By | می 16, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ بعد دومین دیدار تدارکاتی تیم های ملی والیبال ایران و اسلوونی، اظهار داشت: مثل روز گذشته و مسابقه نخست، بازی آماده سازی خوبی بود. در ست های آغازین، اسلوونی خیلی قدرتمند ظاهر شد و سرویس های خوبی را به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه تیم ایران تلاش کرد که دو ست اول را به سود خود پایان دهد، گفت: امتیازهای آغازین این دو ست را از دست دادیم. ایران خوب بازی کرد اما اسلوونی دو ست اول را برد چون ایران نیمه آغازین ست را از دست داده بود.

سرمربی تیم ملی والیبال به تغییرات انجام شده در ترکیب تیم ایران اشاره کرد و گفت: بعد از جایگزینی های که انجام شد، بهترین ترکیب خود را اعمال کردیم و بازی برایمان از آن پس آسان شد. مثل دیروز در طول این بازی هم تعویض های زیادی صورت گرفت و اسلوونی هم بازیکنان خود را به خوبی محک زد.

وی تاکید کرد: امروز و در دومین دیدار بعضی چیزها بهتر بود و بعضی موارد هم بدتر شد، اما تیم ایران یک بازی دیگر در لهستان دارد و امیدوارم در آنجا تغییرات بهتری حاصل شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد عملکرد جوانان گفت: بله جوانان در این بازی بهتر عمل کردند. تعجب می کنم وقتی میبینم مسعود غلامی تک تک دستورات من را در زمین اجرا می کند. من به او احترام می گذارم. او بازیکن باهوشی است. میلاد هم خیلی خوب کار کرد. سامان هم در ست پنجم خوب بازی کرد. از همه آن ها راضی هستم.

وی تصریح کرد: من معتقدم که بازیکنان جوان با تمرین بیشتر بهتر می شوند و تجربه کسب خواهند کرد. از آنجایی که بی تجربه هستند، گاهی تحت فشار خوب عمل نمی کنند و دلیلش هم مشخص نیست.
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود برابر اسلوونی سه بر دو به پیروزی رسید.

انتهای پیام/ر