کونته: مربی برای نیمکت‌نشینی هر بازیکن دلیلی دارد

By | آگوست 26, 2016

کونته: مربی برای نیمکت‌نشینی هر بازیکن دلیلی دارد

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ آنتونيو كونته در اولين بازي اين فصل چلسي برابر وستهم كه به پيروزي ۲ بر يك تيمش منجر شد از سسك فابرگاس در ميانه ميدان استفاده نكرد. اين هافبك اسپانيايي با علاقه‌مندي يوونتوس هم مواجه شده و بحث جدايي وي از چلسي هم مطرح شده است. كونته گفته كه همه بازيكنان چلسي در تيم او شانس بازي كردن را دارند. او اسكار را در كنار نمانيا ماتيچ و انگولو كانته تازه‌وارد قرار داده بود و در اين تركيب ۱۰ بازيكن از ۱۱ نفر، همان تركيبي بودند كه مورينيو فصل قبل در اولين بازي‌شان به ميدان فرستاده بود.

فابرگاس در حالي كه چلسي يك بر صفر جلو بود خودش را گرم مي‌كرد كه گل تساوي كالينز در دقيقه هفتاد و هفتم نظر كونته را عوض كرد و باعث شد او ويكتور موزس و ميچي باتشوايي را به ميدان بفرستد كه ضربه سرش موقعيتي را براي گل ديگو كاستا فراهم كرد: «وقتي مربي يك تصميمي مي‌گيرد هميشه دليلي براي كارش دارد اما من فكر نمي‌كنم مشكلي داشته باشيم. خوشحالم كه همه اين بازيكنان را در تيم‌ داريم. سسك متعلق به چلسي است و من از عملكرد و روحيه او راضي هستم. در تيم بزرگي مثل چلسي بايد هم همين‌طور باشد و من بتوانم قبل از هر بازي تصميم نهايي‌ام را در مورد تركيب بگيرم. ممكن است فابرگاس در تركيب نباشد البته اين اتفاق مي‌تواند براي همه بازيكنان ديگر ما هم بيفتد. مهم اين است كه تيم نتيجه‌‌اش را بگيرد.»

و در مورد خود بازي گفت: «از عملكرد تيم راضي بودم و از همه بچه‌ها. كانته هم بازيكن خوبي است. به يك چنين بازيكن تكنيكي نياز داشتيم كه استقامت بالايي هم دارد و مي‌تواند مناطق زيادي را در زمين پوشش بدهد و در خدمت هم‌تيمي‌هايش باشد.»