گردان: فکر نمی‌کردم اولین بازی‌ام جلوی سپاهان باشد

By | آگوست 1, 2016

گردان: فکر نمی‌کردم اولین بازی‌ام جلوی سپاهان باشد

به گزارش خبرورزشی، دروازه‌بان این فصل پدیده با مهار پنالتی سپاهان روند بازی را تغییر داد تا تیم جدیدش باخت را با پیروزی عوض کند. گردان در خصوص رویارویی‌اش با سپاهان به خبرورزشی گفت: فکر نمی‌کردم اولین بازی‌ام پس از جدایی از سپاهان مقابل همین تیم باشد اما قسمت بود در اصفهان برای تیم فعلی‌ام به میدان بروم. خوشحال شدم که دیدم هواداران عزیز سپاهان تشویقم می‌کنند و از آنها تشکر می‌کنم و خودشان می‌دانستد با نظر سرمربی جدید تیم من از اصفهان خارج شدم.
گردان ادامه داد: بازی خوبی برای ۲ تیم بود و به عنوان بازیکن پدیده خوشحال هستم ۳ امتیاز را گرفتیم و من هم نقشی در این پیروزی ایفا کردم. این شروع کار پدیده در لیگ است و تجربه‌ام می‌گوید این تیم پتانسیل بیشتری دارد و این فصل برای هر حریفی خطرناک خواهد بود. حفظ این روند مستلزم تلاش بازیکنان و تدبیر مربیان و انضباط امور مختلف در باشگاه است تا در میانه راه دچار چالش نشویم وگرنه باختن در فوتبال وجود دارد و نباید عادی و زیاد شود.
گردان در پایان در خصوص نگاهش به تیم ملی گفت: من تلاشم را می‌کنم و همواره آماده خدمت به تیم ملی بوده و هستم اما مدت‌هاست یک سوءتفاهم برای کادر فنی ایجاد شده و باید آن برطرف شود. به هر حال اگر صلاح دانستد با کمال میل و افتخار در خدمت تیم ایران خواهم بود و در غیر این صورت از صمیم قلب برای موفقیت تیم ملی و مربیان و بازیکنانش دعا می‌کنم.