گل‌محمدی: بازیکنان تراکتورسازی به خودباوری رسیدند/ بازی در لیگ برتر با جام حذفی تفاوت دارد

By | سپتامبر 21, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یحیی گل‌محمدی عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تیم پدیده مشهد اظهار داشت: بازی سختی برابر پدیده داریم و این تیم کیفیت خوب خود را در لیگ برتر نشان داده و کادر فنی بسیار خوبی دارد.

وی گفت: نتایج خوبی که پدیده گرفته نشان داده است که تیمی منسجمی است و حرف‌های زیادی برای گفتن داد، ما نیز تمرینات خوبی داشتیم و تیم تراکتورسازی به مرحله خودباوری رسیده است و به انسجام لازم دست یافته‌ایم.

گل‌محمدی گفت: از بازیکنان تیم می‌خواهم که تمرکز لازم را داشته باشند و پیروزی تا آخرین لحظه تلاش کنند که بتوانند به پیروزی دست یابند و طرز تفکر بازیکنان تیم که تلاش برای پیروزی دارند، قابل ستایش است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازی جام حذفی با لیگ برتر فرق می‌کند و آنها در جام حذفی در خانه خود برای پیروزی به میدان آمده بودند و همین فضای لازم را به بازیکنان تیم ما می‌داد و موفق شدیم این تیم را در شهر خودش شکست دهیم.

وی افزود: اما شرایط بازی فردا کاملاً متفاوت بوده و قطعاً پدیده هم برای جبران نتیجه جام حذفی می‌آید و این کار ما را سخت می‌کند.

گل‌محمدی گفت: فضای لازم را نیز نخواهیم داشت و از بازیکنان تیم می‌خواهم که نهایت تلاش خود را برای شکست دادن حریف و کسب ۳ امتیاز بکنند،امیدواریم بتوانیم هواداران تیم را با یک نتیجه خوب راضی سازیم.

وی افزود: مهم‌ترین موضوعی که تیم ما را اذیت می‌کند، مصدومیت بازیکنان است و در این بازی نیز محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی و محمد نوری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته و این قضیه در جریان کار تیمی و تاکتیکی ما تاثیرگذار است.

گل‌محمدی، به نقش تماشاگران تیمش در موفقیت‌های اخیر اشاره و عنوان کرد: از هواداران تیم تراکتورسازی تشکر می‌کنم که همیشه همراه تیم بوده و چه در تبریز و چه بیرون از تبریز در کنار تیم بودند و با حمایت‌های خود در نقش مهمی در پیروزی‌ای تیم تراکتورسازی داشتند.

انتهای پیام/ج/